Vassiljev ja Jagiellonia andsid taas eduseisu käest

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Bialystoki Jagiellonia, Facebook

Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia jätkas Poola kõrgliigahooaega viigiga, kui võõrsil tehti 1:1 viik Podbeskidzie meeskonnaga, vahendab Soccernet.ee.

Mängu kenasti alustanud Jagiellonia läks matši teenitult 32. minutil juhtima, kuid mängu edenedes kasvas ka kodumeeskonna surve, mis 70. minutil ka viigiväravaga päädis. Eesti koondise mängujuht, keda kohtumist üle kandnud Eurosport 2 inglasest kommentaator järjepidevalt lätlaseks pidas, tegi kaasa kõik 90 minutit ning lõi avapoolajal filigraanse läbisööduga kaaslasele ka ühe suurepärase võimaluse.

14 mängust 15 punkti kogunud Jagiellonia peatas viigiga küll oma kaotusteseeria, kuid on endiselt 16 meeskonna seas alles 13. kohal.