Rapla alistas kindlalt Tartu Rocki, TTÜ kaotas kodusaalis Pärnule

Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe mängijatesse võitlusvaimu süstimas.
Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe mängijatesse võitlusvaimu süstimas. Foto: Margus Ansu

Koduses korvpalli meistriliigas peeti täna kaks kohtumist.

Rapla AVIS suutis kodusaalis üle mängida Tartu Ülikool/Rocki, kelle vastu võideti avapoolaeg 43:23 ja kogu mäng 74:63. Võitjate poolt sai parimana kirja 23 punkti Martin Paasoja, 19 silma ja 16 lauapalliga panustas William Artino. Rocki suurimateks skoorijateks olid Brian Harper ja Janar Talts, mõlema arvele jäi 11 silma.

Teises kohtumises võitis Pärnu Sadam võõrsil 75:70 TTÜd, Pärnu parimana viskas Warren 31 silma, TTÜ poolt vastas Akenpärg 21 punktiga.

Mängu käik (Rapla-Tartu Rock):

Tere õhtust, head korvpallisõbrad! Tänaõhtused mängud on peagi algamas ja Postimehe fookus on Rapla-Tartu mängul, aga hoiame kätt pulsil ka TTÜ-Pärnu kohtumisel

Veidi üle pooleteise minuti mängida, Rapla hoiab väikest edu

TTÜ ja Pärnu avaveerandi lõpuni kaks minutit, kodumeeskond on 13:18 kaotusseisus

43:23

Rapla parimana viskas avapoolajal Paasoja 15 punkti, Rocki resultatiiseimaks oli kuue punktiga Tanel Sokk

TTÜ ja Pärnu mängus on alanud teine poolaeg

Teine poolaeg on alanud ka Raplas

45:25

Vahe püsib 20punktilisena

TTÜ on kodus kaotamas Pärnule 39:46, kui kolmandat veerandaega on mängitud viis minutit

48:30

Rock saab vahe 15 punkti peale, aga Kaldre kolmene suurendab taas Rapla eduseisu

53:36

Rapla hoiab oma eduseisu

Samal ajal on TTÜ saalis lõppenud kolmas veerandaeg ja kodumeeskond on kaotamas Pärnule 51:57

74:63

Võitjate poolt sai parimana kirja 23 punkti Martin Paasoja, 19 silma ja 16 lauapalliga panustas William Artino