Ibrahimovic tegi ajalugu ja Rootsi alistas EMi play-offis Taani

Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: SCANPIX

Täna pidasid 2016. aasta jalgpalli EMi play-offis mängu Rootsi ning Taani, kodupubliku ees sai võidu kirja Rootsi.

Rootslased võõrustasid play-offi avakohtumises Taanit ning asusid kohtumist juhtima avapoolaja viimasel minutil, kui värava lõi Emil Forsberg. Teisel poolajal tegi 50. minutil ajalugu Rootsi superstaar Zlatan Ibrahimovic, kes realiseeris penalti ja lõi sellega ajaloos oma esimese värava Taani vastu.

Taanlaste poolt skooris omakorda 80. minutil Nicolai Jørgensen ning Rootsi 2:1 võiduga mäng lõppeski.

Korduskohtumine peetakse Taanis 17. novembril.