Alonso pommlöök viis Bayerni veerandfinaali

Rafinha ja Xabi Alonso väravat tähistamas
Rafinha ja Xabi Alonso väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis selgus eile neli esimest edasipääsejat. Müncheni Bayern oli kodumurul kõige napima skooriga üle Darmstadtist.

Darmstadt kaitses võõral väljakul kompaktselt ja Bayerni meestel õnnestus terve mängu peale vaid kolm pealelööki värava suunas sooritada. Võidu tõi kodumeeskonnale hispaanlase Xabi Alonso 40. minutil sooritatud kauglöök, mis otse värava tagumisse ristnurka lendas. 1:0 võiduga mäng lõppeski ja Müncheni suurklubi jätkab karikajahti veerandfinaalis.

Täna tuleb karikasarjas väljakule ka Ragnar Klavani koduklubi Augsburg ja nende vastaseks on Dortmundi Borussia. Mäng algab Augsburgis Eesti aja järgi kell 21.30.