Esimese asetusega Kanepi jõudis Bangkokis poolfinaali

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Viktor Burkivski

Kaia Kanepi (WTA 125) alustas sellel nädalal naiste ITF-tenniseturniiri Tais ja on jõudnud poolfinaali.

25 000 dollarilise auhinnafondiga turniiri veerandfinaalis oli esimese asetusega Kanepi vastaseks jaapanlanna Makotao Ninomiya (WTA 297). Varem mängijad omavahel võistlustel kohtunud ei olnud, vahendas tennis.ee.

Mängu esimene sett lõppes kiiresti seisuga 6:1 Kanepi kasuks. Ka teine sett jõudis 5:1 eestlanna eduseisul matšpallini, kuid siis murdis Ninomiya Kanepi servi, hoidis oma ja uuesti jõuti matšpallideni seisul 5:3. Väga tasavägise geimi, kus matšpallide vahel oli ka murdepall, võitis Kanepi seisuga 6:3, kogu mängu seega 6:1, 6:3. Kanepi mängis kindlamalt otsustavatel punktidel ja võitis 9st tasavägisest geimist 8.

Poolfinaalis kohtub Kanepi prantslanna Myrtille Georgesega (WTA 236), kellel on turniiritabelis kolmas asetus.