Kaotusseisust välja tulnud Manchester City pääses liigakarikasarjas finaali

Ats Kuldkepp
Manchester City otsustava värava löönud Sergio Agüero.
Manchester City otsustava värava löönud Sergio Agüero. Foto: Martin Rickett/PA Wire/PA Images

Inglismaa jalgpalli liigakarika teine finalist on Manchester City, kes alistas koduväljakul peetud korduskohtumises Evertoni 3:1. Avamängu oli võitnud Everton 2:1, seega jäi City kahe matši kokkuvõttes peale 4:3. Finaalis kohtub City Liverpooliga, kes oli kahe mängu summas parem Stoke Cityst.

Manchesteri klubi jäi 18. minutil kaotusseisu, kui Everoni poolelt lõi vära Ross Barkey. Kuus minutit hiljem suutis Fernandinho viigistada, paremuse suutis City maksma panna aga teisel poolajal, kui 70. minutil oli esmalt täpne Kevin de Bruyne ja 76. minutil Sergio Agüero.

Finaal peetakse 28. veebruaril Londonis Wembley staadionil.