Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Teniste lõi kodumeeskonna võiduvärava

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Taijo Teniste (paremal) | FOTO: Scanpix

Uueks hooajaks valmistuv Sogndali jalgpallimeeskond võitis tänases sõpruskohtumises teist Norra kõrgliiga klubi Branni 2:1, võiduvärava lõi Eesti koondislane Taijo Teniste.

Sogndali koduväljakul toimunud kohtumises läksid võõrustajad 37. minutil Kristian Fardal Opsethi väravast 1:0 juhtima. Brann jäi 62. minutil väljakule kümnekesi, kui punase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma Jonas Gronner. Vaatamata sellele suutis Brann mänguseisu viigistada, kuid Sogndali päästeingliks oli seekord Teniste, kes 2:1 võidu vormistas, vahendas Soccernet.ee.

Sogndali hooaeg Norra kõrgliigas saab alguse 13. märtsil, kui sõidetakse külla Bodø/Glimtile.