Celtic alistas klassikalises derbis Samarase väravatest Rangersi

Georgios Samaras
Georgios Samaras Foto: SCANPIX

Šotimaa jalgpalli meistrivõistlustel peeti pühapäeval klassikaline kohtumine linnarivaalide Glasgow Rangersi ja Glasgow Celticu vahel, mille sel korral võitis tänu kreeklasest ründaja Georgios Samarase kahele väravale Celtic 2:0.

Väravateta avapoolaja järel avas Samaras mänguskoori 62. minutil ning juba kaheksa minutit hiljem suurendas Celticu eduseisu penaltist, vahendab ERR Sport.

Liigatabeli liider on 45 punktiga Celtic ning Rangers jääb maha nelja silmaga, kuid Rangersil on seejuures kaks kohtumist vähem peetud. Kolmandal real on 39 silmaga Hearts.