Eesti U15 koondis võitis Fääri saari

Tüdrukute U15 koondis.
Tüdrukute U15 koondis. Foto: Eesti jalgpalliliit

Eesti tüdrukute U15 jalgpallikoondis alustas täna Balti turniiri mänguga Fääri saarte vastu. Riias Arkadija staadionil toimunud kohtumises suutis Eesti vastased alistada 2:0.

18. ja 20. minutil oli resultatiivne Liisa Merisalu. 24. minutil oli võimalus Christina Vingil eduseisu suurendada, ent ta ei suutnud penaltit realiseerida, kirjutas jalgpall.ee.

Eesti koosseis: 22-Katriin Saulus, 4-Sandra Liir, 2-Eva-Maria Niit (67. Matilde Sigijane), 3-Kelly Kimsto, 7-Hanna Rästa (56. Marjana Kuldsaar), 6-Tuuli Tasa, 10-Christina Vink (49. Anette Laureen Linnuste), 8-Anna-Liisa Joandi (67. Teisi Toomsalu), 11-Jennifer Ristimets (49. Liisa Perm), 15-Valeria Liik (56. Lisette Steinberg), 9-Liisa Merisalu

Varus: 12-Jana Tugo, 5-Matilde Sigijane, 19-Marie Madise, 13-Sonya Zamorskaya, 14-Marjana Kuldsaar, 16-Anette Laureen Linnuste, 17-Lisette Steinberg, 18-Liisa Perm 20-Teisi Toomsalu