Siim Kaasik

Jalgpalli Premium liigas mängisid Nõmme Kalju ja Tallinna Flora 3:3 viiki.

Flora asus kohtumist avapoolajal Maksim Gussevi väravast juhtima ning duubeldas eduseisu mängu 55. minutil, kui täpne oli Gert Kams. Artur Valikaev vähendas kaotusseisu taas väravaliseks kõigest kaks minutit hiljem.

2:2 viiginumbrid tõi tabloole Kalju mängija Karl Mööl. Kalju ründaja Tarmo Neemelo viis nõmmekad esimest korda mängu juhtima 75. minutil, kuid mängu normaalaja eelviimasel minutil oli taaskord täpne Flora kapten Gert Kams.

Teises praeguseks lõppenud Premium liiga mängus alistas Pärnu Linnameeskond 3:1 Paide Linnameeskonna. Kalju on 25 mänguga kogunud 55 silma, Floral on 27 mänguga ette näidata 56 punkti. Tabeli tipus on hetkel Sillamäe Kaleviga mängiv Infonet, kes on 25 mänguga kogunud 58 punkti, Tallinna Levadial on 27 mänguga 56 silma.