Ojamaa aitas koduklubi väärt võiduni

Henrik Ojamaa (paremal)
Henrik Ojamaa (paremal) Foto: Go Ahead Eagles / Facebook

Hollandi jalgpalli kõrgliigas võitis Henrik Ojamaa koduklubi Go Ahead Eagles täna koduväljakul 2:0 Andres Operi endist tööandjat Kerkrade Rodat.

Eagles läks kohtumist juhtima 27. minutil, kui penalti realiseeris Kevin Brands. Lõppskoori vormistas vahetusmees Darren Maatsen 89. minutil. Ka Ojamaa sekkus mängu teisel poolajal, kui vahetas 71. minutil välja Jarchinio Antonia.

Eaglesi jaoks oli tegemist hooaja esimese võiduga. Viie vooru järel hoitakse nelja punktiga tabelis 13. kohta. Liider on kõik viis mängu võitnud Feyenoord.