Anett Kontaveit kaotas Hiina turniiri poolfinaalis maailma 80. reketile

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: SCANPIX

Eesti naiste tennise esinumber Anett Kontaveit (WTA 129.) mängis täna Guangzhous 226 750 dollarilise auhinnafondiga WTA-turniiril poolfinaalis, kus tema vastaseks oli maailma 80. reket ukrainlanna Lesia Tsurenko. Eestlanna teenis paraku 4:6, 2:6 kaotuse ning seega finaali ei pääsenud.

Kontaveit lõi kohtumises kolm ässa, ukrainlanna ühe. Topeltvigu jäi eestlanna arvele vaid üks, Tsurenko tegi neid viis.

Enne poolfinaali:

Kontaveidi vastaseks on maailma 80. reket ukrainlanna Lesia Tsurenko, kes oli oma veerandfinaalis 3:6, 6:4, 6:0 parem ameeriklannast Alison Riskest (WTA 57.). Eestlanna sai omakorda veerandfinaalis võidu šveitslanna Viktorija Golubici (WTA 67.) üle, Kontaveidi võidunumbrid olid 6:4, 4:6, 6:3.