Londak tegi Galatasaray vastu hea mängu

Pavel Londak.
Pavel Londak. Foto: Priit Simson

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Pavel Londaku koduklubi Bucaspor sai Türgi liiga 22. voorus napi kaotuse, kui võõral väljakul alistuti kuulsale Galatasarayle 0:1. Londak tegi kaasa kogu kohtumise.

Mäng oli küllaltki põnev ning mõlemal meeskonnal oli esimesel poolajal mitmeid häid võimalusi - Bucaspor suutis kahel korral posti tabada ning paaril korral suutis oma meeskonna päästa ka Londak, vahendab Soccernet.ee.

Sellegipoolest jõudis Galatasaray esimese viiekümne minutiga kaks korda väravani - paraku oli mõlemal korral värava löönud ründaja suluseisus ning tabamused ei lugenud.

Lõpuks võttis kodumeeskond siiski kõik kolm punkti - 77. minutil saatis Emmanuel Culio palli Londaku selja taha ning tõi Galatasarayle väärt võidu.

Bucaspor jätkab Türgi liigas 15. kohal, olles 22 kohtumisega kogunud 18 punkti.