Ivanov kaotas Soomes tasavägises poolfinaalis

Siim Kaasik
Vladimir Ivanov.
Vladimir Ivanov. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Helsingis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITFi tenniseturniiril kaotas Vladimir Ivanov (ATP 501.) poolfinaalis esimese paigutusega Jeremy Jahnile (ATP 237.) 6:7 (2), 4:6.

Esimeses setis hoidsid seisuni 2:2 mõlemad oma servi kindlalt. Siis aga tegi Jahn kaks topeltviga ja andis võimaluse servigeim murda, mille Ivanov ka kasutas. Seisul 5:4 servima asudes eksis servil aga Ivanov, kaotas mängukindluse ja Jahn murdis geimi tagasi. Uuesti õnnestus Ivanovil vastase palling murda ja uuesti vastas sakslane samaga. Kiires lõppmängus oli kindlam Jahn ja ta võitis 7/6(2).

Teises setis tegi kolmandas geimis Ivanov kaks topeltviga ja Jahn murdis 2:1 ette ning seda eduseisu lõpuni hoides võitis seti 6:4. Finaalis tuleb talle vastaseks ukrainlane Denis Mõlokostov.