Liider CSKA jätkab Euroliigas võimsalt

Miloš Teodosic (palliga).
Miloš Teodosic (palliga). Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas liigub võidult võidule Moskva CSKA meeskond. Reedel võeti koduväljakul vastu Barcelona ja saadi kirja kindel 92:76 võit.

CSKA alustas mängu paremini ja võitis avaveerandi 24:11, kuid seejärel Barcelona ärkas ja poolajale mindi moskvalaste kahepunktises eduseisus. Mängu saatuse otsustas CSKA viimasel veerandil, mis võideti 21:11. Võitjate resultatiivseimaks kerkis 23 punkti visanud Cory Higgins, Milos Teodosic lisas 16 punkti ja 11 resultatiivset söötu.

Tabeli liider CSKA on tänavu võitnud 11 mängu ja saanud ühe kaotuse. Tihe rebimine käib aga teisele kohale, sest kaheksa võidu peal on nii Madridi Real, Olymiacos, Baskonia kui ka Fenerbahce.