Külmavärinaid tekitav: Liverpooli toetajad laulsid Dublinis klubi hümni «You’ll Never Walk Alone»

Kris Ilves
Liverpooli toetajad.
Liverpooli toetajad. Foto: Brian Lawless/PA Wire/PA Images

Liverpooli jalgpalliklubi kohtus täna Iirimaa pealinnas Dublinis kontrollmängu raames Hispaania suurklubi Athletic Bilbaoga ja alistas nad 3:1. Kui mängijad väljakul said oma ülesannetega hästi hakkama, siis toetajad tribüünidel lausa suurepäraselt. Vaata allolevast videost, kuidas fännid laulsid enne matši klubi hümni «You’ll Never Walk Alone».

Liverpool asus mängu 21. minutil Roberto Firmino penaltist juhtima, kuid üheksa minutit hiljem viigistas seisu Inaki Williams. Teisel kolmveerandtunnil tegid skoori noormängijad Benjamin Woodburn ja Dominic Solanke. Eesti koondise kapten Ragnar Klavan sekkus mängu teiseks poolajaks.