Kergejõustiku MMi neljas päev: haige Jagor jäi finaalikohast kaugele, Miller-Uibo oli pidurdamatu

Jaak-Henrich Jagor
Jaak-Henrich Jagor Foto: Tairo Lutter

Kergejõustiku MMi neljandal võistluspäeval jäi poolfinaali pidama Eesti tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagor, kes jäi isiklikust rekordist sekund nõrgema ajaga 50,43 oma poolfinaalis viimaseks ning leppis 19. kohaga. Maicel Uibo abikaasa, Bahama jooksja Shaunae Miller-Uibo jõudis 400 meetri jooksus kindlalt kolmapäeva õhtul peetavasse finaali.

EELVAADE:

Eestlasi on täna stardis üks: Jaak-Heinrich Jagor pääses poolfinaali ajaga 49,81. 24 edasipääseja hulgas andis see aeg 20. koha. Jagor jookseb teises poolfinaalis, kus tema konkurentideks on Kariem Hussein (isiklik rekord 48,45), Jack Green (48,60), Takatoshi Abe (48,94), Mamadou Kasse Hann (48,40), TJ holmes (48,44), Jaheel Hyde (48,52) ja Aron Kipchumba Koech (48,49). Meeste tõkkejooku teine poolfinaal algab Eesti aja järgi kell 22.30.