Puri osales Korona võidumängus

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: Reuters/ScanPix

Eesti koondislase Sander Puri koduklubi Kielce Korona sai Poola meistrivõistluste 27. mänguvoorus kirja võidupunktid, kui koduväljakul alistati Arka Gdynia tulemusega 1:0.

Kohtumise ainsa värava autoriks märgiti Pavol Stano, kes suunas 20. minutil Pawel Sobolewski karistuslöögi järel palli oma väravasse, vahendab Soccernet.ee. Sander Puri sekkus mängu vahetusest, tulles mängu 61. minutil.

Poola Ekstraklasas hoiab Korona 16 meeskonna konkurentsis 12. kohta, olles kogunud 34 punkti. Liidril, Sergei Pareiko tööandjal Krakowi Wislal on koos 50 punkti.