Kalev Cramo alistas Šiauliai neljateist punktiga

Kalev/Cramo mängija John Lineham on olnud kõige parem vaheltlõikaja, mängust 4,00 vaheltlõiget. Foto: Toomas Huik

Korvpalliklubi Kalev/Cramo võitis Balti liigas võõrsil Šiauliai 82;68.

Kalevi parimatena tõid võrdselt 14 punkti Gregor Arbet, Kristjan Kangur ja John Linehan. Nate Fox noppis kaheksa lauapalli.

Kolmas veerandaeg:

Viimasele veerandile minnakse vastu 63:58 eduseisult.

1.15 enne kolmanda veerandi lõppu on tablool Kalevi 63:54 edunumbrid.

Lyde tabab kahese ning viib Kalevi 60:51 juhtima.

Kui kolmanda veerandaja lõpuni on jäänud veel viis minutit on vahe kaheksa punktiline, 58:50 Kalevi kasuks. Nii Linehan kui ka Kangur on meeskonna kontosse 10 punkti toonud.

Lyde tabab veel ühe kahese ning viib Kalevi 48:40 juhtima.

Kolmanda veerandaja esimese korvi autoriks on Kevin Lyde, kes viib Kalevi juba kuue punktiga juhtima. Seis on 46:40.

Teine veerandaeg:

Kalevi resultatiivseimad esimesel poolajal on Kristjan Kangur 10 ning Rait Keerles 8 punktiga.

Linehan ja Fox tabavad mõlemad kahese ning poolajale minnakse Kalevi 44:40 eduseisult.

Kangur tabab mõlemad vabavisked ja Kalev on kohtumist 38:35juhtimas.

Josh Pace tabab kolmese ja viib Kalevi 37:34 juhtima.

Teise veerandaja esimestel sekunditel tabab Keerles kolmese.

Esimene veerandaeg:

Esimesel veerandajal on Kalevi resultatiivseim Kristjan Kangur üheksa punktiga. Rait Keerles toetas meeskonda kaheksa silmaga.