Milan hingab Itaalias jälle Juventusele kuklasse

Robinho värav aitas AC Milanil Juventuse kannule jõuda.
Robinho värav aitas AC Milanil Juventuse kannule jõuda. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste tiitliheitluses kasvas pinge, kui AC Milan võitis 2:0 Atalantat ja jõudis Leccega 1:1 viiki mänginud liider Juventusest vaid punkti kaugusele.

Sulley Muntari viis Milani koduplatsil 9. minutil juhtima ja 90. minutil vormistas Robinho lõppnumbrid. Samuti kodus mänginud Juventus läks juhtima 8. minutil, kui täpne oli Claudio Marchisio. Lecce elu muutus veel raskemaks 54. minutil, kui teise kollase kaardi sai Juan Cuadrado, ent viis minutit enne lõppu õnnestus Andrea Bertolaccil mänguseis viigistada.

Juventusel on nüüd tabelis 78 ja Milanil 77 punkti, mängida jääb veel kaks vooru.