Kink osales Varese treeningmängus

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallur Tarmo Kink oli ühes ründenelikus, kes Varese ridades sõprusmängus Praha Slavia vastu 1:1 viigi tegid.

Kink on hetkel koos Itaalia Serie B võistkonna Varesega treenimas ning nad läksid oma hooaja esimeses sõprusmängus vastamisi Praha Slaviaga, vahendab Soccernet.ee.

Varese treener Fabrizio Castori proovis kolme erinevat ründenelikut ja kõik said enam-vähem võrdselt mänguaega.

Kink oli esimeses kolmest, kes platsile jooksid ning Varese kodulehekülje andmetel mängis eestlane vasakus äärepoolkaitses.

Kui Kink koos mitme teise mängijaga 34. minutil platsilt lahkus, oli seisuks 0:0. Väravad sündisid mõlemad teise poolaja keskel minutise vahega.

Nädala alguses spekuleeriti Itaalias, et Varese on juba otsustanud Kingile lepingu anda, aga ametlikku kinnitust tema palkamisest pole veel saabunud.