Anier mängis Bremeni Werderi vastu

Hannes Anier (nr 7)
Hannes Anier (nr 7) Foto: Laura Oks

Jalgpallur Hannes Anier osales oma koduklubi Odense BK eest sõprusmängus Saksamaa Bundesliga klubi Bremeni Werderi vastu, kus tuli paraku kaotuse osaliseks saada.

OB jäi 52. minutiks 0:2 kaotusseisu ning selle peale toodi 63. minutil teise vahetusena mängu noor eestlane Anier, kes saatis puhkama Jacob Schoopi. Odense tegi seejärel ka oma kolmanda ja neljanda vangerduse, mille järel 84. minutil täismängu teinud Cedric N’Koum OB auvärava lõi, vahendab Soccernet.ee.

Tugevalt vastaselt 1:2 kaotuse saanud Odense järgmine kohtumine leiab aset tuleval esmaspäeval, kui Taani kõrgliiga raames astutakse vastamisi Andrei Sidorenkovi endise tööandja SonderjyskE'ga. Eile õhtul 27 mänguminutit teeninud Hannes Anier pole seni veel liigakohtumistes platsil käinud.