Cibulkova põrmustas Šarapova

Dominika Cibulkova
Dominika Cibulkova Foto: AFP / Scanpix

Praktiliselt kümme kuud õlavigastuse tõttu tenniseväljakutelt eemal olnud, ent tänavustel Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel heasse hoogu sattunud Maria Šarapova sai veerandfinaalis häbiväärse kaotuse.

Šarapova (WTA 102) kaotas 20. asetatud slovakitarile 0:6, 2:6.

Lähedal ei olnud ka see, et Šarapova lahkunuks väljakult geimigi võitmata – teises setis seisul 5:0 oli Cibulkoval oma servil kasutada ka matšpall, ent Šarapova suutis selle geimi enda kasuks pöörata ja siis ka oma servigeimi hoida.

Kohtumine kestis tund ja 15 minutit.

Šarapova tegi mängu jooksul viis topeltviga ja kaks ässa, Cibulkova vastavad näitajad olid kaks ja üks. Lisaks tegi Šarapova 27 lihtviga Cibulkova üheksa vastu.

Poolfinaalis läheb Cibulkova vastamisi maailma esireketi Dinara Safinaga.