Mošnikov sekkus võidumängu

Sergei Mošnikov (paremal).
Sergei Mošnikov (paremal). Foto: Joosep Martinson

Eesti jalgpalluri Sergei Mošnikovi koduklubi Gornik Zabrze sai Poola liigas ühe viigi kõrvale teise võidu, kui alistas 2:1 Piast Gliwice.

Gornik asus Malkowski 27. minuti väravast juhtima, kuid 55. mänguminutil Piast viigistas. Kuus minutit enne normaalaja lõppu suutis aga eestlase koduklubi veel korra skoorida ja Sobolewski tabamus tõi Gornikule 2:1 võidu, vahendas Soccernet.ee. Mošnikov sekkus mängu 73. minutil seisul 1:1.

Poola liigat juhivad mõlema eestlase koduklubid - kui Gornik asub seitsme punktiga teisel kohal, siis Ojamaa koduklubi Legia on täiseduga esimene.