Bahreini vutikoondis kindlustas play-off koha

Jalgpallivärav
Jalgpallivärav Foto: Corbis / SCANPIX.

Bahreini koondis astus ühe sammu lähemale MM-finaalturniirile. Sinna saamiseks peavad Saudi Araabia alistanud mängijad üle olema veel Uus-Meremaast.

Bahrein ja Saudi Araabia said mõlemad Aasia valikturniiril oma alagruppides kolmandad kohad ning pidasid kaks omavahelist play-off mängu, vahendab soccernet.ee.

Kui avamäng Bahreinis lõppes väravateta viigiga, siis Saudi Araabias mängiti 2:2 viiki. Tänu võõrsil löödud väravatele pääses dramaatikat täis kohtumisest edasi Bahrein.

Saudiaraablased läksid ette avapoolajal, ent Bahrein viigistas enne vaheaega. Minut enne lõppu lõid rohesärgid veel ühe värava, ent taaskord suutsid külalised viigistada ning edasipääsu tagada.