Paraguay alistas kindlalt Slovakkia

Jalgpalli MM-finaalturniiril alistas Paraguay F-alagrupis 2:0 Slovakkia ja astus suure sammu kaheksandikfinaali suunas.

Paraguay läks juhtima 27. minutil Enrique Vera väravast, mängu lõppseisu vormistas Cristian Riveros 86. minutil. Slovakkia tegi tänase mängu jooksul vaid ühe raamidesse läinud pealelöögi.

Paraguayl on nüüd koos neli punkti, alagrupiturniiri viimases voorus minnakse vastamisi Uus-Meremaaga, kes kohtub täna Itaaliaga.

MÄNGU KÄIK:

Algkoosseisud:

Slovakkia: Jan Mucha, Peter Pekarik, Martin Skrtel, Kornel Salata, Jan Durica, Stanislav Sestak, Zdeno Strba, Marek Hamsik, Vladimir Weiss, Jan Kozak, Robert Vittek.

Paraguay: Justo Villar, Carlos Bonet, Paulo da Silva, Antolin Alcaraz, Claudio Morel, Enrique Vera, Victor Caceres, Cristian Riveros, Roque Santa Cruz, Nelson Haedo Valdez, Lucas Barrios.

3. minut:  Roque Santa Cruz pääseb löögile, aga väravavaht tõrjub

Paraguay on mängu pisut aktiivsemalt alustanud.

10. minut: Durica lööb palli üle värava

11. minut: Paraguayl karistuslöök, aga midagi ohtlikku sellest olukorrast ei sünni

18. minut: Paraguayl taas karistuslöök, aga Paraguay mängijad ei ulata pallini

19. minut: Riveros lööb peale, aga täpselt väravavahile sülle

23. minut: Barrios pääseb löögile, aga lööb üle värava

25. minut: Valdez lööb peale, aga väravast mööda

27. minut: Enrique Vera viib Paraguay 1:0 juhtima!!

37. minut: Slovakkia teenib nurgalöögi, Salata pääseb ka peaga löögile, aga lööb üle värava

39. minut: Santa Cruz pääseb löögile, kuid väravavaht tõrjub

42. minut: Durica teenib kollase kaardi

43. minut: Paraguayl karistuslöök, aga väravavahil pole palli püüdmisega probleeme

45. minut: Vera teenib kollase kaardi

Esimene poolaeg on läbi!

Teine poolaeg algas!

47. minut: Sestak teenib kollase kaardi

57. minut: nüüd on Slovakkia Paraguay kerge surve alla pannud

60 minut: Paraguay jõuab Slovakkia karistusala piirile, aga kaotavad palli

63. minut: nurgalöök Slovakkiale, aga midagi ohtlikku sellest ei sünni

68. minut: Paraguay teeb vahetuse, Valdez välja ja Torres sisse

70. minut: Slovakkia teeb vahetuse, Sestak võetakse pingile, Holosko tuleb platsile

72. minut: Santa Cruz annab hea söödu, Vera pääseb peaga löögile, aga lööb väravast mööda

76. minut: Paraguayl hea võimalus, aga Vera libastub ja ei saa korralikult lüüa

77. minut: Torres lööb kaugelt peale, aga lööb napilt üle värava

82. minut: Paraguay teeb jälle vahetuse, Barrios platsilt ära ja Cardozo mängu

83. minut: Slovakkia teeb samuti vahetuse, Salata pingile ja Stoch mängu

84. minut: Weiss teenib kollase kaardi

86. minut: Paraguay teenib karistuslöögi, Slovakkia kaitsjad ei suuda palli ära lüüa ning Cristian Riveros viib Paraguay 2:0 juhtima!!

88. minut: Paraguay teeb viimase vahetuse, Vera võetakse välja ja Barreto tuleb mängu

91. minut: Weiss pääseb löögile, väravavaht tõrjub