Zenjovi koduklubi sai Euroopa liigas kolmanda kaotuse

Sergei Zenjov (paremal) Lvivi Karpatõ särgis.
Sergei Zenjov (paremal) Lvivi Karpatõ särgis. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas pidi Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ vastu võtma kolmanda kaotuse, kui koduväljakul jäädi 0:1 alla Sevillale. Kohtumise ainsa värava lõi Frederic Kanoute matši 34. minutil.

Eesti koondislane alustas kohtumist algkoosseisus, kuid esimese poolaja järel vahetati Zenjov pingile.

J-alagrupi teises kohtumises viigistasid Dortmundi Borussia ja PSG esimese koduväljakul 1:1.

Tabelis on PSG-l nüüd seitse, Sevillal kuus, Borussial neli ning Karpatõl null punkti.

Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar kaotas koduväljakul 1:2 Kiievi Dinamole. Vigastust raviv Klavan Alkmaari koosseisu sel korral ei kuulunud.

E-alagrupi teises kohtumises alistas Borissovi BATE võõrsil 1:0 FC Sheriffi.

E-alagrupis on BATE-l kolme vooru järel seitse, Dinamol neli ning Alkmaaril ja Sheriffil kolm silma.

Karpatõ ja Sevilla mängu käik:

Mäng läbi!

Zenjov vahetati esimese poolaja järel pingile, teda asendab Kuznetsov

Esimene poolaeg läbi!

34. minutil viib Kanoute Sevilla 1:0 juhtima

Mängitud 30 minutit ning seis püsib 0:0