BATE oli hädas tabeli viimasega, Pikk koosseisust väljas

Artur Pikk (vasakul) kohtumises Serbiaga.
Artur Pikk (vasakul) kohtumises Serbiaga. Foto: Tairo Lutter

Valgevene jalgpalli kõrgliigas mängis eile Artur Pika koduklubi Barõssovi BATE ning sai kirja raske 1:0 võidu.

7. vooru kohtumises sõitis BATE külla liigatabelis viimast kohta hoidvale Grodno Nemanile. Mängu esimene ja ainus värav suudeti lüüa teisel poolajal, kui 55. minutil oli täpne Mikhail Gordejchuk. BATE hoiab tabelis esimest kohta ning edu lähima jälitaja ees on juba kuus punkti, vahendas Soccernet.ee.

Kui eelmises kohtumises vaatas Pikk mängu varumeeste pingilt, siis eile Eesti koondislane koosseisu teadmata põhjustel ei kuulunud.