Tartu alistas võimsa kolmanda veerandaja toel Balti liiga pronksiseeria avamängus Kalev/Cramo

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond alistas Balti liiga pronksiseeria avakohtumises võõral väljakul Kalev/Cramo 72:60.

Kuigi poolajal oli kolme punktiga peal Kalev, tabas neid kolmandal veerandajal madalseis – veerandaeg kaotati Tartule 10:24!

Tartu parim oli 15 punkti visanud Dominykas Milka, Janari Jõesaar ja Tanel Sokk viskasid mõlemad 14 punkti. Kalevi parim oli 17 silmaga Branko Mirkovic.

Korduskohtumine peetakse 6. aprillil Tartus. Reedel, 31. märtsil lähevad samad meeskonnad vastamisi ka Eesti liigas.

Nii Kalev/Cramo kui Tartu jäid poolfinaalis alla Leedu klubidele. Kalev/Cramo alistus kahe mängu kokkuvõttes Prienai Vytautasele. Avamängu võitis Kalev 94:88, aga teine kaotati 77:88. Tartu mängis Pasvalyse Pieno žvaigždesiga avakohtumise 88:88 viiki, Leedus jäädi aga Pasvalysele lisaajal 75:82 alla.

Korduskohtumine peetakse 6. aprillil Tartus. Reedel, 31. märtsil lähevad samad meeskonnad vastamisi ka Eesti liigas. Seegi mäng peetakse Tartus.