Oliver Venno oli koduklubi parim punktitooja

Oliver Venno.
Oliver Venno. Foto: Kristjan-Jaak Kangur

Türgi kõrgliiga viiendas voorus pidi Eesti koondislase Oliver Venno koduklubi Ankara Maliye Milli Piyango tunnistama linnarivaali Ziraat Bankasi 0:3 paremust. Taas oli Venno enda meeskonna resultatiivseim mängija.

Maliye Milli Piyango kogus turniiritabeli liidri Ziraat Bankasi vastu kahes esimeses geimis 19 ja 21 punkti, kirjutab volley.ee. Tõeliselt tasavägiseks kujunenud kolmas geim lõppes külaliste 30:28 paremusega. Seega kogu mäng viie vooru järel kaotuseta jätkavale Ziraat Bankasile 3:0 (19, 21, 28).

Venno kogus enda eelmise koduklubi vastu võõrustajate resultatiivseimana 11 punkti, mis kõik tulid 39-protsendilise efektiivsuse juures rünnakul. Pluss-miinus arvestuses oli eestlase kasutegur +5. Poola koondislane Dawid Konarski vastas külaliste ridades üleplatsimängijana 19 punktiga.

Viiest mängust kaks võitnud Maliye Milli Piyango hoiab turniiritabelis kuuendat kohta, kuid võib tänaste kohtumistega mitmeid positsioone kukkuda.