Tenniselootus teenis neljanda esikoha

Katriin Saar.
Katriin Saar. Foto: Eero Vabamägi

TENNIS. Sel hooajal eriliselt hea hoo saavutanud 16-aastane tennisepiiga Katriin Saar võttis noorte ITFi turniiril Kataris tänavuse kolmanda ja ühtekokku karjääri neljanda turniirivõidu.

Jaanuaris võidutses Saar Varssavis ja märtsi alguses Tartus. Eelmise aasta lõpus võitis ta ka Floridas maineka Orange Bowli noorteturniiri kuni 16-aastaste seas.

Katari turniiri esimeses ringis alistas Saar kergelt 6:2, 6:0 Soome esindaja Daliyah Hammoudi ja teises ringis prantslanna Lola Marandeli 6:3, 6:1. Veerandfinaalis läks itaallanna Matilde Paoletti alistamiseks vaja juba kolme setti, võit tuli 6:3, 4:6, 6:1. Poolfinaalis alistas Saar norralanna Lilly Elida Hasethi 6:3, 6:3 ja finaalis hiinlanna Minggiao Yangi eriti pingelises kohtumises 6:4, 6:7 (1-7), 6:3.