Zopp kaotas maratonmatši ja Wimbledonis põhiturniirile ei pääse

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: Michael Baucher / imago/PanoramiC

Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsiooni teises ringis sai Jürgen Zopp (ATP 107.) täna hilisõhtul 3:6, 7:6 (8), 11:13 kaotuse itaallaselt Alessandro Giannessilt (ATP 201.). Matš kestis suisa kolm tundi ja kaheksa minutit.

Eesti esireket tuli kaotusseisust välja ja viis teise seti kiire lõppmängu võiduga mängu otsustavasse setti. Zopp servis kolmandas setis teisena, mis tähendas seda, et Giannessi oli kaheksal korral ühe geimivõidu kaugusel matši võitmisest. Lõpuks õnnestuski itaallasel Zopi serv murda ja 13:11 võit teenida.

Aasta kolmandal suure slämmi turniiril mängib Giannessi koha eest põhiturniiril teise itaallase Stefano Travagliaga (ATP 141.).

Hiljutistel Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel tegi Zopp elu parima turniiri, jõudes 32 parema sekka.