Moskva CSKA viigistas finaalseeria Himki vastu

Trajan Langdon
Trajan Langdon Foto: SCANPIX

Venemaa korvpallimeistrivõistlusel alistas Moskva CSKA koduväljakul linnarivaali Moskva Himki 65:57 viigistades sellega finaalseeria seisu 1:1-le.

Trajan Langdon tõi võitjate poolel 13 ja Aleksei Šved 11 punkti. Viktor Khryapa ja Jamont Gordon võtsid mõlemad 5 lauapalli. Himki parim oli Sergei Monja 14 silma ja 10 laupalliga, kuid meeskonna võiduks sellest ei piisanud.

CSKA haaras kontrolli kohe mänguses ja oli avapoolaja lõppedes ees 32:29. Kolmanda veerandi lõpuks oli nende edu juba 52:43. Himki võitis küll neljanda veerandaja, kuid nende lõpuponnistusest ei piisanud.

Järgmine mäng toimub kolmapäeval Himki kodusaalis.