Järelvaadatav: «Kelly – väike tüdruk, suure maailma kõige parem.»
Galerii suusasangari saabumisest!

Kolm medalit X-mängudelt, neist kolmas kuld maailma mainekaima võistluse pargisõidust; elu esimene täiskasvanute MMi medal, seegi kõige kirkam – Kelly Sildaru naasis koju ohtra kulla ja karraga, aga peaasjalikult siiski kullaga. Viimast nädalat 16-aastane suusataja jõudis täna õhtul pärast USA võistlusturneed üle pika aja tagasi Eesti pinnale ja esimesena haaras spordisangari embusesse tema ema Lilian. Järgnesid sõbrad, toetajad ja lõpuks ulatati mikrofon ka Kelly enda kätte.

«Ma tahan öelda, et see võistlus (MM) polnud tegelikkuses üldse väga lihte. Kõigepealt ei saanud ma Big Airis üldse võistelda, sest mul polnud üldse hoogu. Siis jäi pargisõiduvõistlus ära ja olin väga pettunud. Aga siis läks mul rennis väga hästi ja mul on selle üle väga hea meel. Suured tänud kõigile, kes mulle kaasa elasid ja toetasid. See tähendab mulle väga palju,» ütles Kelly ise lennuväljale kogunenud fännidele-toetajatele.

Kõige paremini võttis meie spordisangari olemuse kokku Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa, kes alustas oma sõnavõttu nii: «Kelly – väike tüdruk, suure maailma kõige parem.»

Tagasi üles