Saaremaa kindlustas, et võrkpallifinaal on Eesti siseasi

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga esimene finalist on Saaremaa VK. Riia Tehnikaülikooli meeskonnast oldi tänases poofinaalis üle skooriga 3:1 (34:32, 25:19, 20:25, 25:22). Teise finalisti selgitavad õhtul Pärnu ja Tartu Bigbank.

Üleplatsimehena tõi Sam Boehm Saaremaale 15 punkti. Fabian Plak ja Eddie Rivera lisasid 11, Harri Palmar 10 silma. Viimane säras ka nelja blokipunktiga.

Volley.ee eelvaade:

Saaremaa VK ja Riia Tehnikaülikooli põhiturniiri omavahelised mängud lõppesid 1:1, Saaremaa võitis avaringis Läti klubi 3:0, ent kaotas teise kohtumise 2:3.

Saaremaa VK kaotas Credit24 Meistriliiga veerandfinaali avamängu Jekabpilsi Lušile 1:3, ent suutis kaks järgnevat kohtumist enda kasuks pöörata tulemusega 3:0 ja 3:1. RTU kaotas veerandfinaalseerias Rakvere VK vastu avamängu 0:3, kuid võitis kaks järgmist mängu tulemusega 3:1.

«RTU on juba mitu aastat üsna sama punt, seega on nende üheks tugevuseks võistkondlikkus. Samuti on neil tugev blokk, millest jagu saamiseks on vaja piisavalt palju vaeva näha ja hästi mängida,» rääkis Tali eelseisva kohtumise kohta.

Veerandfinaalis saadud ühte kaotust juhendaja üle ei dramatiseeri. «Jekabpils tegutses avakohtumises väga hästi, meil ei õnnestunud asjad tol päeval. Teises mängus suutsime end paremini realiseerida ja läksime otsustavale matšile vastu vihaselt ning kuigi ka viimases mängus oli ärevaid momente, keerasime selle ikkagi enda kasuks. Saime nende kohtumiste näol kolm tugevat mängu, mis poolfinaaliks valmistumisel kindlasti kasuks tulid pärast kahenädalast pausi,» lisas Tali.

«Reedel läheme poolfinaali täiskoosseisuga ja loomulikult mõtleme võidust ja finaalikohast ning lõpuks ka kogu liiga võidust. Vaimselt oleme kindlasti tugevamad kui enne veerandfinaale.»

Kogu võistlus järelvaadatavana:

Tagasi üles
Back