Unicsi suur pidupäev Kaasanis, Kalev üritab kodus uuesti

Unicsi tsentri Maurice Ndouri (nr 5) pikad käed jäid sageli kalevlaste visetele ette, pildil jääb hätta Chavaughn Lewis. FOTO: Vtb-league.com

FOTO: vtb-league.com

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna esitused VTB Ühisliiga põhiturniiril andsid lootust, et ka play-off’is on ehk võimalik midagi ära teha. Kaasani Unics tõi kalevlased maa peale ja juhib pärast eilset 108:84 võidetud mängu seeriat 2:0.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tulemuses iseenesest pole midagi ebaharilikku, küll aga mängu käigus. Nimelt kaotas Kalev esimese veerandaja 13:40 (!) ja sellega oli mäng sisuliselt tehtud. Abi polnud sellestki, et reedel vigastuse tõttu mängu pooleli jätnud, kuid juba laupäeval lonkamata ringi liikunud ja treeningul osalenud Chavaughn Lewis oli taas rivis ja algviisikus.

Reedel oli Kalev pikka aega heidelnud Unicsiga võrdselt ning just Lewise väljalangemine oli siis üks otsustavaid tegureid. Unicsile piisas sellest, et Kalevil rünnakul jäi üks tähtis käik vähemaks. Too mäng näitas, kui palju erinevad Kalev ja Unics ning kui hapral jääl Eesti esiklubi tegelikult (just Ühisliigas) sammub.

Tagasi üles