Rogic eurosarja lahingu eel: pinge on privileeg, millega on võimalik mänge võita

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic.

FOTO: MARGUS ANSU / PM/SCANPIX BALTICS

Täna toimus A.Le Coq Arena konverentsikeskuses FCI Levadia eurosarja korduskohtumise eelne pressikonverents. Kommentaare jagasid peatreener Aleksandar Rogic ja poolkaitsja Rasmus Peetson.

Rogici sõnul pole homseks mänguks ettevalmistus olnud kuidagi tavalisest erinev. «Enne igat mängu tuleb ettevalmistuda nii professionaalselt kui võimalik,» sõnas Rogic.

Peatreeneri sõnul on mängijad olnud terve nädala vägagi pühendunud ning homsele mängule minnakse vastu positiivse meelestatusega.

Eelmise mängus järeldustest rääkides rõhus Rogic, et seekord peab mängijatel olema tohutult enesekindlust. «Mängijad peavad olema julged ning loomingulised, et meile sobiv tulemus ära vormistada.»

Küsimusele, et kas peatreener või meeskond üldiselt tunneb ka pinget või võidukohustust ütles Rogic, et pinge on jalgpallis privileeg, millega on võimalik mänge võita ning imelisi tulemusi korda saata.

Küll aga nentis Rogic, et tema isiklikult mingisugust pinget ei tunne ning üritab ka meeskonnas mängueelselt luua õhkkonna, kus minnakse peale rahulikult ning keskendunult.

Rogici sõnul tuleb mäng eeldatavasti teistsugune, küll aga mitte vastaste poolt. «Kuigi Stjarnani taktikas ma ei eelda muutusi, siis peame meie paar muudatust sisse viima. Peame proovima mängida rohkem mööda maad.»

Rasmus Peetsoni sõnul on Islandi klubit kordusmängus oodata samalaadset jalgpalli, mis esimeses mänguski. «Stjarnani mängustiil on väga sirgjooneline - pikk pall ette ning proovida võita teised pallid.»

Levadia poolelt ei saa vigastuste tõttu homses mängus osaleda Mark Oliver Roosnupp, Ihor Žurahovski ning Yurii Tkachuk.

Tagasi üles