Pärnus selgusid Eesti meistrid, Kahe Silla jooksu võitis tuntud keenialane

Ibrahim Mukunga - Peetri jooksu 2019 võitja.
Ibrahim Mukunga - Peetri jooksu 2019 võitja. Foto: Silver Tõnisson

Pärnus Kahe Silla jooksu raames selgusid täna ka Eesti meistrid 10 km maanteejooksus. Meestest pälvis meistritiitli Karel Hussar, naistest Liina Tšernov.

Jooksu võitis väljaspool arvestust osalenud Keenia jooksja Ibrahim Mukunga Wachira, kelle võiduaeg oli 31.09.

Karel Hussarile (TÜ/ASK) kuldmedali toonud aeg oli 31.22. Hõbemedalile jooksis end Leonid Latsepov (Sparta SS), kes läbis distantsi ajaga 31.58 ning pronksmedal riputati kaela Mark Abnerile (Treeningpartner; aeg 32.07), kirjutab kergejõustikuliidu kodulehekülg.

Naistest sai Eesti meistriks tulnud Liina Tšernov (SK Jooksupartner) kirja aja 34.36. Hõbeda teenis ajaga 34.52 Jekaterina Patjuk (TÜ/ASK) ja pronksi Lily Luik (TÜ/ASK) 35.24ga.