Kaaberma jättis Irina Embrichi koondisest välja

Tallinn 25.06.2018 Eesti Vehklemisliidu pressikonverents. Estonian Fencing Federation press conference. Head coach of Estonian Fencing Federation Kaido Kaaberma. FOTO: SANDER ILVEST/EESTI MEEDIA FOTO: Sander Ilvest / Eesti Meedia

Eesti epeenaiskond on hetkel Ukraina treeninglaagris valmistumas järgmisel reedel algavaks Tallinna Mõõgaks. Täna teatas koondise peatreener Kaido Kaaberma võistlusele mineva naiskonna koosseisu.

Vastavalt vehklemisliidu reeglitele pääseb koondisesse koduse edetabeli kolm paremat ja neljanda naise nimetas peatreener Kaaberma, vahendab ERR Sport.

«Tallinna Mõõgal osalevas naiskonnas on Erika Kirpu, Katrina Lehis, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk. Praegu on meil olnud kolm satelliitturniri ja eelmise aasta mingid punktid on ka seal all. Eks loomulikult oli mõtteid, et kas sinnapoole või tännapoole, aga see otsus langes seekord Kristina Kuuse kasuks,» ütles Kaaberma intervjuus ERR-ile.

Koduse edetabeli kuus paremat: Erika Kirpu (79 punkti), Katrina Lehis (76), Julia Beljajeva (69), Kristina Kuusk (67), Nelli Differt (61) ja Irina Embrich (40).

Tagasi üles
Back