Kuhu kadus Kalev/Cramo uus mängija? Ootas uut passi ja jõuab varsti Eestisse

Calvin Godfrey.

FOTO: Bckalev.ee

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sõidab homme VTB Ühisliiga mängule Saraatovisse ning endiselt pole rivistuses tiimiga ligi kaks nädalat tagasi lepingu sõlminud ameeriklast Calvin Godfreyd. Mis juhtus?

«Meil on hooaja jooksul palju reisimist Venemaale ja kui hakkasime uurima uutele mängijatele (samal ajal liitus ka Jonathan Holton - toim) Venemaa viisa tegemise teemat, selgus, et Godfrey pass on täis saanud. Ta pidi hankima uue passi ja meie pidime talle tegema uue reisiplaani. Selle kohaselt peaks ta Eestisse jõudma pühapäeval,» selgitas Kalevi abitreener Indrek Reinbok.

Küll on Kalevi särgis kahes mängus (Eesti-Läti liiga kohtumistes Läti Ülikooli ja Rakvere Tarvaga) käinud väljakul Holton, millise esmamulje on tema jätnud? «Me pole veel saanud niisugust muljet, et saaks midagi välja öelda,» vastas Reinbok.

«Enne kohtumist Läti Ülikooliga tegi ta meiega ühe treeningu, näitasime paar liikumist ette ja läksime kohe mängule. Me pole ka selle nädala jooksul suurt harjutada saanud, kolmapäeval oli mäng Rakveres. Valisime Holtoni musta töö tegemise võime poolest. Mehi valides eeldasime, et nad Godfreyga suudavad meid teatud kindlates elementides aidata. Üritame nad oma mängujoonisesse sobitada.»

Viimati oktoobri lõpus Permis sealse Parma vastu väljakul käinud Kalevi kaptenit Kristjan Kangurit vaevas vahepeal külmetushaigus, kuid täna hommikul oli ta taas treeningul. «Hommikul harjutasime individuaalselt, õhtul teeb ta kaasa esimese täistrenni meeskonnaga ja sõidab kindlasti Venemaale,» ütles Reinbok.

Kalev asub Ühisliigas 3 võidu ja 2 kaotusega kuuendal kohal. Teist korda järjest minnakse vastamisi näljase nullipoisiga - Avtodor pole senises neljas mängus suutnud võiduarvet avada. Perm sai paar nädalat tagasi esimese silma pähe just kohtumises Kaleviga. Avtodor pole papist tiim, koosseisu kuulub koguni kaheksa võõrleegionäri.

Kõiki BC Kalev/Cramo Ühisliiga mänge kannavad sel hooajal üle Kanal 12 ja postimees.ee.

Tagasi üles