Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Ole Gunnar Solskjaer ja Bruno Fernandes.
Ole Gunnar Solskjaer ja Bruno Fernandes. Foto: LEE SMITH/Action Images via Reuters

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti täna kolm mängu. Päeva esimeses kohtumises alistas Manchester United 3:0 Watfordi.

Manchester Unitedi skoori avas jaanuaris klubisse toodud Bruno Fernandes, kes realiseeris 42. minutil penalti. Tegu oli Fernandese esimese väravaga Manchester Unitedi särgis. 58. minutil viis Anthony Martial kodumeeskonna 2:0 juhtima ning 75. minutil vormistas lõppskoori Mason Greenwood.

Wolverhampton Wanderers alistas 3:0 Norwich City. Diogo Jota lõi kaks väravat, olles täpne 19. ja 30. mänguminutil. Kolmanda värava lõi Wolvesi eest 50. minutil Raul Jimenez

Eriti põnev mäng leidis aset Londonis, kus kohalik Arsenal alistas 3:2 Evertoni. Arsenali eest sai jala valgeks Eddie Nketiah (27.), kahel korral oli täpne Pierre-Emerick Aubameyang (33. ja 46.). Evertoni väravad lõid Dominic Calvert-Lewin (1.) ja Richarlison (45.).