VIDEO Sorga tegi võiduka debüüdi, kuid luhtas väravavõimaluse

Niisugune rünnakuvõimalus avanes trahvikastis Erik Sorgale, kuid Miami kaitsja Andres Reyes jõudis teda segama. Foto: Scott Taetsch/USA TODAY Sports/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislane Erik Sorga debüteeris USA jalgpalliliigas MLS, aidates 2. voorus DC Unitedi 2:1 võiduni Miami Interi üle.

Vahetusmehena alustanud Sorga pääses ootamatult väljakule juba 15. minutil, asendades vigastada saanud norralast Ola Kamarat. Selleks ajaks oli United jäänud 0:1 taha, kuid teisel poolajal lõid värava Yamil Asad (penaltist) ja Frederic Brilliant.

Vastased paiskusid rünnakule ja nõnda avanes võimalusi ka Sorgal, kuid 81. minutil ei suutnud ta realiseerida üks-üks olukorda ning mõni minut hiljem jättis kiirrünnakul kaaslasele vajaliku söödu andmata.

Avavoorus kaotuse saanud United sai tabelisse esimesed punktid. Järgmisel laupäeval kohtutakse Cincinnatiga.