«Vastsündinud lapsega taaskohtumine oli parem kui ükski mäng jalgpalli MMil.»

Karina Leblanc kollases mänguvormis.

FOTO: ALESSANDRO GAROFALO/REUTERS

Endine Kanada naiste jalgpallikoondise väravavaht Karina LeBlanc rääkis elu raskeimast katsumusest, kui ta pidi oma vastsündinud lapsest eemal olema. Seda kõike, sest ta pidi end koroonaviiruse kahtlustuse tõttu kaheks nädalaks isoleerima.

40-aastane suunati hingamisraskustega haiglasse, ainult nädal pärast tütre Parisi sündi. Tal kahtlustati koroonaviirust ja seetõttu tuli ta kaheks nädalaks isoleerida. See oli naisele ülimalt keeruline. «Ma ei saanud oma last kaks nädalat näha, hoida ega katsuda ja see oli kõige raskem osa sellest isolatsioonist. Ainus, mida soovisin oli oma tütart lihtsalt hoida,» rääkis LeBlanc Inglismaa meediale.

2015. aastal karjääri lõpetanud LeBlancil sai diagnoosi, et tal on kopsudes vesi ja liiga kõrge vererõhk. Seetõttu tuli tal haiglas veeta mitmeid päevi. «Sõit haiglasse oli väga keeruline, sest Paris hoidis mu näpust kinni ja mul käisid kõige mustemad mõtted peast läbi,» rääkis kanadalanna. «Vaatasin lihtsalt talle otsa ja mõtlesin, et kas nüüd ongi kõik.»

Haiglas olles nägi LeBlanc oma tütart ainult läbi klaasi ja videokõnede teel. «Lapse saamisel, tunned tema vastu sellist armastust nagu pole ette kujutanudki,» arvas LeBlanc, kes on nüüd lapsega kenasti koos. «Vastsündinud lapsega taaskohtumine oli parem kui ükski mäng jalgpalli MMil.»

Tagasi üles