Mandlioperatsioonil käinud Mägi tahab end tänavu rohkem proovile panna puhtas 400 m jooksus

Rasmus Mägi

FOTO: Tairo Lutter

Eesti parim 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi kasutab n-ö vaheaastat igal võimalikul viisil ära: esmalt eemaldati tal juuni alguses mandlid, lisaks tahab tartlane tänavu rohkem keskenduda puhtale 400 meetri jooksule.

«Mulle pakub hetkel rohkem pinget testida oma võimeid 400 m jooksus ja teha seda mitu jooksu järjest,» sõnas Rio olümpia kuues mees ERRi sporditoimetusele.

«Tavaliselt olen saanud ühe jooksu puhast 400 joosta hooaja jooksul, aga kuna hetkel on selline teistmoodi hooaeg, siis tahaks saada järjepanu mitu 400 m jooksu,» jätkas tartlane, kes kavatseb järgmisena ennast proovile panna Eesti meistrivõistlustel ja Balti matši raames. 

Mida toob edasine hooaeg, täna Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi meeskonna ridades 4 x 400 meetri teatejooksus Eesti meistriks kroonitud Mägi veel täpsustada ei tahtnud: «Siin on silmapiiril väikesed ideed, et võib-olla augusti lõpus ja septembris õnnestub välismaal ka joosta, aga see ei ole ainult minu teha või otsustada. Praegu valmistume Eesti meistrivõistlusteks ja augustiks.»

Tagasi üles