L, 25.06.2022

Linnamäe pärast esimesi katseid: ma ei tulnud siia väga suurte võiduplaanidega, tuleb realistiks jääda

Christopher Krutto
Linnamäe pärast esimesi katseid: ma ei tulnud siia väga suurte võiduplaanidega, tuleb realistiks jääda
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Georg Linnamäe.
Georg Linnamäe. Foto: Sander Ilvest

WRC2 arvestuses hoiab Georg Linnamäe pärast Rally Estonia esimese võistluspäeva viite kiiruskatset seitsmendat kohta ning kui välja jätta mõned tehnilised viperused jäi ta hommikupoolikuga rahule.

«Enesetunne on päris hea. Saime aina mõnusamini tunda ennast autos. Oli paar tehnilist probleemi, aga loodetavasti saame need hoolduses korda,» ütles Linnamäe Postimehele, kelle kõrval istub esimest rallit britist kaardilugeja James Morgan.

Hommikul toimus terve ralli peale parajalt palju ning jamadest ei pääsenud ka Linnamäe, kes kaotas tehniliste probleemide tõttu aega viiendal katsel. «Meil suri auto viimasel katsel u 15-20 sekundiks välja. Ega meil ka väga palju lihtsam pole, kui teistel,» ütles Linnamäe.

Viie katse järel on Linnamäe WRC2 arvestuse seitsmes, kaotades liidrile Mads Östbergile 1.00,6, kuuendast kohast lahutab eestlast 3,2 sekundit. «See on arvestatav koht, ma ei tulnud siia väga suurte võiduplaanidega. Tuleb realistiks jääda. Vaikselt sõidame läbi ja ma arvan, et tunneme ennast pärast päris hästi,» lisas Linnamäe, kelle plaan on pärastlõunaks tehtud vigasid parandada ja näidata stabiilselt sõitu.

«Põhieesmärk on ikkagi rallil lõpuni jõuda, loodame, et suudame sellest midagi enamat,» ütles Linnamäe, kelle jaoks on viimased MM-etapid kulgenud vaevaliselt. «Kui tuleme ilusti ja puhtalt läbi, kiirusega teistele lähemale, siis see on meie jaoks juba üpriski korralik tulemus.»

Märksõnad
Tagasi üles