Pareiko koduklubi kaotas tabeli viimasele punkte

Sergei Pareiko
Sergei Pareiko Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Sergei Pareiko koduklubi Krakowi Wisla alustas Poola kõrgliiga kevadringi kesise tulemusega, leppides 2:2 viiki tabeli viimase meeskonnaga Lubini Zaglebie.

Wisla pööras võõral väljakul varase kaotusseisu teise poolaja alguseks 2:1 eduseisuks, aga kümme minutit enne lõppu löödi Pareiko selja taha ka teine pall, vahendab Soccernet.ee.

Esimene värav löödi Pareikole nurgalöögi järel, kui ta ei ulatunud korralikult tsenderduseni. Teistkordselt mängiti Eesti koondise puurilukk üle kiirrünnakul üks-üks olukorras.

Poola tiitlikaitsja jätkab liigatabelis alles kuuendal kohal, liidrist kümne punkti kaugusel.