VIDEO Treieri koduklubi viigistas Itaalias seeria, eestlane oli ühe näitaja poolest mängu parim

Siim Kaasik
Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: Madis Veltman

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo alistas Itaalia meistrivõistlustel Brescia 91:85 ning viigistas veerandfinaalseeria 1:1.

Treier viibis väljakul kümme minutit, kuid ei visanud ühtegi punkti. Küll aga oli tema pluss-miinus näitaja 14 ehk poole parem kui meeskonna järgmisel mehel. Dinamo resultatiivseimatena viskasid Miro Bilan ja Eimantas Bendzius 16 punkti. Brescia parim oli 27 silmaga Nazareth Mitrou-Long.

Veerandfinaalseeria esimese mängu 97:104 kaotanud Dinamo läheb Bresciaga kolmandat korda vastamisi reedel. Kui esimesed kaks kohtumist peeti Brescia koduväljakul, siis järgmised kaks mängu toimuvad juba Sardiinias.