Unitedi värske täiendus kinkis tabeliliidrile hooaja esimese kaotuse

Toimetas Karl Juhkami
Tiimikaaslased Antony'd õnnitlemas.
Tiimikaaslased Antony'd õnnitlemas. Foto: PETER POWELL

100 miljoni euro eest klubi vahetanud Antony tegi Manchester Unitedi eest vaat et unelmate debüüdi, kui aitas uue leivaisa Inglismaa jalgpalli kõrgliigas 3:1 võiduni.

22-aastane brasiillane avas kohtumises tabeliliidri Arsenaliga mänguskoori juba 35. minutil, kui realiseeris Marcus Rashfordi eeltöö.

Kuigi hooaega viie järjestikust võiduga alustanud Londoni suurklubil õnnestus 60. minutil Bukayo Saka tabamusest viigistada, nad viigipunktiga siiski pealinna ei naasnud.

Selle eest hoolitses isiklikult Rashford, kes esmalt 66. minutil Unitedi uuesti juhtima viis ning seejärel 75. minutil asjad ka lõplikult ära vormistas.

Kui Arsenali jaoks oli see tänavu esimene libastumine, siis United seevastu on pärast kaht hooaja alguse kohutavat kaotust astunud võidureele, mis siiani veel peatunud pole.

Teises eilses Premier League'i kohtumises oli Brighton 5:2 üle Leicesterist.