Madridi Real kaotas Hispaania liigas punkte

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel viigistas tabeliliider Madridi Real koduväljakul 1:1 Malaga'ga.

Real asus kohtumist 35. minutil Karim Benzema tabamusest juhtima ning selle tulemusega liiguti ka võidu suunas, kuid 90.+2. minutil viigistas seisu Santiago Cazorla.

Kuna Barcelona alistas laupäeval võõrsil 2:0 Sevilla, siis 27. vooru järel vähenes Reali edumaa Barcelona ees kaheksale punktile.

Real hoiab tabelis nüüd 71 punktiga liidrikohta, teisel positsioonil oleval Barcelonal on 63 ja kolmandal kohal paikneval Valencial 47 punkti.