Manchester United oli krahhi äärel, kuid tegi lisaminutitel võimsa tagasituleku

Siim Kaasik
Scott McTominay (39) päästis Manchester Unitedi kolmandast järjestikusest kaotusest koduväljakul. Foto: JON SUPER/AP/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United koduväljakul 2:1 Brentfordi, kuigi oli 90 minuti täitumisel veel kaotusseisus.

Brentfordi viis 26. minutil juhtima Taani poolkaitsja Mathias Jensen. Pikka aega tundus, et Manchester United teenib kolmanda kaotuse järjest – eelmises Premier League’i voorus kaotati 0:1 Crystal Palace’ile ning Meistrite liigas 2:3 Galatasarayle –, kuid lisaminutitel suutis Scott McTominay seisu ümber pöörata.

26-aastane šotlane viigistas esmalt seisu 90+3. minutil ning tõi Manchester Unitedile võidu 90+7. minutil löödud väravaga.